2,5 Hybrid FWD Hybrid Edition - Vakkari, Ilmastointi, Peruutuskamera, Moottorinlämmitin - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
Peruutuskamera
60:40 -suhteessa kaadettavat takaistuimen selkänojat
Lämmitettävät etuistuimet
VSC-ajonvakautus
Luistonesto
Kaksialueinen automaatti-ilmastointi
Vakionopeussäädin
Audiojärjestelmän säätimet ohjauspyörässä
7" kosketusnäyttö
Aux-In -liitäntä
USB-liitäntä
Bluetooth® handsfree
Moottorinlämmitin
sisäpuhaltimella
Huoltokirja (viimeisin huolto 177tkm)
2 x renkaat + erik.vanteet (nastat)
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Årsmodell: | 2017 | Km: | 184000 | |
Annonsör: | J.Rinta-Jouppi Kuopio | Plats: | 70700 Kuopio Visa på karta | |
kategori: | Bilar | Typ: | Säljes | |
Mera info: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Toyota/RAV4/JKK-161/ |