Vuokrataan kaksio Palosaarella

850 €
Tarjotaan vuokralle 2h ja k Palosaarelta läheltä kouluja osoitteessa Tehtaankatu 6. Neliötä asunnossa on 62m2.

Asunto sijaitsee peruskorjatusssa pientalossa hyvin hoidetussa taloyhtiössä. Julkisivuremontti on korjaussunnitelmassa lähivuosina. Kaukolämpö.

Asunnossa on oma sisäänkäynti ja pinnat ovat hyvässä kunnossa. Yhdessä huoneessa tapetti on vaihtokunnossa. Se voidaan uusia asukkaan mieltymyksen mukaiseksi. Kylpyhuone on saneerattu kokonaisuudessaan hiljattain ja pyykinpesukoneelle on tilaa. Keittiö on moderni sisältäen myös astianpesukoneen. Eteisessä on erillinen komero.

Asunto on heti vapaa ja se vuokrataan kalustamattomana. Luottotietojen on oltava kunnossa ja kotieläimet on sallittu. Sopimus tehdään alkuun vuoden määräaikaisena, jonka jälkeen jatkuu toistaiseksi voimassa olevana. Laaja kotivakuutus vastuuosalla vaaditaan ja todistus tulee esittää.

Soveltuu hyvin esim. kahdelle opiskelijalle taikka perheelle.

Autopaikka on mahdollinen.

Vuokra: 850ekk

Vesi: 25€kk/henkilö

Vakuus: 850€

Yhteydenotot viestillä taikka numerosta 0505859533. Näyttö onnistuu iltaisin taikka viikonloppuna. Pratar även svenska.
Annonsör: Päivi Linna Plats: 65200 Vasa  Visa på karta
kategori: Lägenheter Typ: Uthyres
Findit ansvarar inte för den utannonserade varan eller annonsens innehåll. Reklam-SMS förbjudet. Annonsören vill ej bli ringd av tele- eller annonssäljare. Har du övriga frågor eller åsikter, vänligen kontakta vår kundtjänst.