Valoisa yksiö isolla parvekkeella, Vaasan keskustassa

650 €
Vuokrattavana moderni ja valoisa yksiö erinomaisella sijainnilla Vaasan keskustassa, Pitkäkatu 49. Asunnon pinta-ala on 28,5 m², ja se vapautuu 1.7.2026.

Asunnossa on toimiva pohjaratkaisu ja hyvin varusteltu keittiö, josta löytyvät muun muassa astianpesukone ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneessa on pesukoneliitäntä. Iso lasitettu parveke tuo mukavasti lisätilaa ja viihtyisyyttä ympäri vuoden.
Kaikki keskustan palvelut, kahvilat, kaupat ja liikenneyhteydet ovat kävelyetäisyydellä.

Vuokra: 650 €/kk
Vesimaksu: 20 €/hlö/kk
Takuuvuokra: yhden kuukauden vuokra

Vuokrasopimus tehdään vähintään vuodeksi. Luottotiedot tarkistetaan ja niiden tulee olla kunnossa. Kotivakuutus vaaditaan. Ei tupakointia eikä lemmikkejä.
Annonsör: Emmi Plats: 65100 Vasa  Visa på karta
kategori: Lägenheter Typ: Uthyres
Findit ansvarar inte för den utannonserade varan eller annonsens innehåll. Reklam-SMS förbjudet. Annonsören vill ej bli ringd av tele- eller annonssäljare. Har du övriga frågor eller åsikter, vänligen kontakta vår kundtjänst.