Erittäin vähän ajettu Citroën Jumper 2.2 HDi vuosimallia 2011

12 500 €
Ajettu ainoastaan 75 500 km – harvinainen tilaisuus hankkia tilava ja luotettava k-a .
Auto on erittäin siisti sisältä ja ulkoa. Ei kolhuja tai merkittäviä kulumia.Tekninen kunto erinomainen – katsastettu ilman huomautuksia. Juuri huollettu / huolto tehty säännöllisesti.Täydellinen valinta yritykselle tai harrastekäyttöön. Todella tilava tavaratila ja luotettava kone. Vastaavaa ei tule usein vastaan näin pienillä kilometreillä! Ilmastointi
Sähköikkunat ja -peilit
ABS, ESP
Keskuslukitus kaukosäätimellä
Huoltokirja.
Ilmoittaja: R,Maria Sijainti: 67100 Kokkola  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.