300 4MATIC Business AMG 7P - 7-Paikkanen, AMG ulko -ja sisäpaketti , 2x renkaat, Adap.vakkari, Panorama, - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
Upea EQB
vain 37tkm ajettu
LÖYTÖ
100% sähköllä
Neliveto
7-Paikkainen
AMG-ulkopaketti
AMG-sisäpaketti
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
2 x renkaat
2 x vanteet
Lasikatto
Avaimeton lukitus ja käynnistys
Widescreen
Tummennetut takaikkunat
Kattokaiteet
Kuljettajan etuistuimen muistillinen sähkösäätö
Oikean etuistuimen muistillinen sähkösäätö
Nahka Alcantara
360" Peruutuskamera
Aktiivinen kaista-avustin
LED High Performance -ajovalot
Liikennemerkkiavustin
Katveavustin
Etuistuinten mukavuuspaketti
100 kW pikalatausliitäntä
tasavirta (DC)
Etuistuimien nelisuuntainen ristiseläntuen säätö
EASY-PACK -takaluukku
Keyless Go package
ilmastointiautomatiikka
1-vyöhykkeinen
Älypuhelimen integrointi Android-puhelimelle (Android Auto)
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Vuosimalli: | 2022 | Km: | 37000 | |
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Jyväskylä | Sijainti: | 40320 Jyväskylä Näytä kartalla | |
Osasto: | Autot | Tyyppi: | Myydään | |
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Mercedes-Benz/EQB/KXK-438/ |