DS 4 2022

25 200 €

E-Tense Plug-in Hybrid 225 Trocadero Cross Automaatti Launch Edition - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - LED-valot, Lämmitettävä tuulilasi, 360 Kamera, Navi, Hud ja Kahdet renkaat - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! (ALV väh.kelp.)

Mittarilukema
60200 km
Polttoaine
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
1.50
Teho
165 kW
Päästöt
30.0 g/km
Rekisteritunnus
LRL-957
Katsastettu
Käyttöönottopäivä
2022-11-30
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Suomi-auto
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
Tehdastakuu alkanut 30.11.2022 sen kesto 3 vuotta tai 100 000 kilometriä ensin täyttyvän ollessa määräävä.
SÄHKÖAUTOJEN JA HYBRIDIAUTOJEN AJOAKKUTAKUU alkanut 30.11.2022 ja sen kesto 8 vuotta tai 160 000 kilometriä ensin täyttyvän ollessa määräävä.
1 om.
Huoltokirja
Pack Park Assist ja Vision 360 pysäköintikamerat
ALV-vähennyskelpoinen
Automaattinen kaksialue ilmastointi
Peruutuskamera sekä pysäköintitutka edessä- ja takana
Isofix kiinnikkeet lastenistuimelle etumatkustajan istuimessa sekä takana sivuistuimilla
Kuljettajan- ja etumatkustajan istuimen mekaaniset säädöt: pituus- korkeus- selkänojan kallistus- ja ristiseläntuen säätö.
DS Active Scan -jousitus 4)
ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
Tuuletussuuttimet takana keskikonsolissa sekä kaksi USB-C liitintä takana
Vakionopeudensäädin
7
4 kW yksivaihelatauslaite E-Tense Plug-in Hybrid -malleissa
Latausjohto 8A kotitalouspistokkeella E-Tense Plug-in Hybrid -malleissa
Etuturvatyynyt kuljettajalla ja etumatkustajalla
kahdet renkaat
Ajotilan valitsin
DS Extended Head Up Display tuulilasinäyttö
DS Smart Touch - kosketusnäyttö keskikonsolissa
Lämmitettävä tuulilasi 8)
Sähkötoimiset etu- ja takalasit
Avaimeton käynnistys ja lukitus etäisyystunnistuksella
Sivuturvatyynyt etuistuinten ulkoreunassa sekä etyuistuinten välissä. Veroturvatyynyt edessä ja takana
LED -ajovalot
LED -takavalot
Automaattinen seisontajarru
Sähköisesti koria vasten taittuvat ulkopeilit
Navigointijärjestelmä
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Käynnistyksenesto
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Luistonestojärjestelmä
Mäkilähtöavustin
Kaksi USB-C liitintä edessä
10" kosketusnäyttö
DS Iris System - infotainment järjestelmä
Sähkötoiminen takaluukku 6)
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.

Vuosimalli: 2022 Km: 60200
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Lappeenranta Sijainti: 53600 Lappeenranta  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/DS/4/LRL-957/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.