E81 Hatchback - Katsastettu 7/2025 | Lohkolämmitin | Vakkari | Peruutustutka | 2x renkaat aluilla | Ilmastointi - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
Huoltokirja
Katsastettu 7/2025
Kahdet renkaat alumiiinivantein
Talvella kitkarenkaat
Lohkolämmitin sisätilanpistokkeella
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutkat takana
Start-/stop-näppäin
Ilmastointi
Mäkilähtöavustin
Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Ajotietokone
Radio BMW Business CD
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Vuosimalli: | 2008 | Km: | 163000 | |
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Hämeenlinna | Sijainti: | 13130 Hämeenlinna Näytä kartalla | |
Osasto: | Autot | Tyyppi: | Myydään | |
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/BMW/118/KTJ-713/ |