xDrive30e Advantage - Hieno neliveto! Sporttinahat | Panorama katto | Cruise | Blow-by heater - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Tuontiauto
tuontimaa Saksa (2024)
Blow-by heater
Panorama-kattoikkuna
Aluvanteet
Nahkasisusta
Pysäköintiavustin
LED-ajovalot
Panorama glass roof
Parking assistance system
Active pedestrian protection
Avaimeton käynnistys
Automaattinen ilmastointi
Connected Drive Services
Ajotietokone
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Urheiluistuimet
Vakionopeudensäädin
Isofix-valmius
Lasikatto
Monitoimiohjauspyörä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Varashälytin
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Vuosimalli: | 2020 | Km: | 113010 | |
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Oulu | Sijainti: | 90400 Oulu Näytä kartalla | |
Osasto: | Autot | Tyyppi: | Myydään | |
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/BMW/X3/XTM-468/ |