Skoda Kodiaq 2021

24 980 €

2,0 TDI 150 4x4 Ambition BusinessLine DSG Autom. - Navi, Webasto, Koukku, Adapt.vakkari, Keyless, Hyvin huollettu! - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! (ALV väh.kelp.)

Mittarilukema
201000 km
Polttoaine
Diesel
Vetotapa
Neliveto
Kulutus (yhdistetty)
6.10
Teho
110 kW
Päästöt
156.0 g/km
Rekisteritunnus
JMF-468
Katsastettu
2025-04-04
Käyttöönottopäivä
2021-07-28
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
1 om.
Alv-vähennyskelpoinen
Automaattivaihteisto
Neliveto
Adaptive Cruise Assistant - Mukautuva vakionopeuden säädin
Webasto polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjaimella
Vetokoukku
sähköisesti esiin taitettava
Amundsen-audio- ja navigointijärjestelmä
8" värillinen kosketusnäyttö
ääniohjaus ja langaton WLAN-tukiasema
Intelligent Parking Distance Assistant - Älykäs pysäköintitutkajärjestelmä (Pysäköintitutkat edessä ja takana
etäisyysnäyttö radiossa)
Sähköinen huoltokirja
viimeisin tarkastushuolto 7/25 201tkm
Jakohihna vaihdettu: 27.5.2024 / 189tkm
2 x renkaat aluvanteilla
Automaatti-ilmastointi
Metalli- ja helmiäisväri
Winter-paketti
Lämmitettävät takasivuistuimet
Lämmitettävä tuulilasi
Sähkötoiminen takaluukku
230V pistoke ja USB-C-liitin keskikyynärnojan takaosassa
Infotainment Online
1 vuosi + Care Connect
1 vuosi
SmartLink+
Värillinen Maxi DOT -monitoiminäyttö
Bolero-audiojärjestelmä
8' värillinen kosketusnäyttö
ääniohjaus ja langaton WLAN-tukiasema
Intelligent Light Assistant - Kaukovaloavustin
LED-ajovalot
joissa ajotilanteeseen sopeutuva AFS-toiminto sekä LED-päivä- ja -suuntavalot sekä LED-sumuvalot kääntymisvalotoiminnolla
Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta
Lämmitettävä
nahkainen monitoimiohjauspyörä
2-puolainen
SunSet-tummennetut takasivu- ja takalasit
LED-tunnelmavalaistus ovissa
Suomiauto
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.

Vuosimalli: 2021 Km: 201000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Lahti Sijainti: 15680 Lahti  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Skoda/Kodiaq/JMF-468/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.