INDIAN SCOUT 2015

9 880 €

1100 - 14 päivän palautusoikeus - A-kortti - Suomi-pyörä, Huoltohistoria, Vance&Hines, Kahvanlämmittimet, Hyvät renkaat, Siistikuntoinen yksilö! - J. autoturva

Mittarilukema
44000 km
Polttoaine
Bensiini
Vetotapa
Takaveto
Kulutus (yhdistetty)
Teho
75 kW
Päästöt
g/km
Rekisteritunnus
44-ZFG
Katsastettu
Käyttöönottopäivä
2015-08-13
Vaihteisto
Manuaali
Rek. (Henk.)
2

Varusteet

* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa
päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
* KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
Suomi-pyörä
Huoltohistoria (viim. huolto: 01/26 44450 km)
Nelitahti
Rekisteröity kahdelle
Hihnaveto
Ajonestolaite
Single seat
Kromi kiiltää
Tuulisuoja
Kulutusosat kunnossa
Hyvät renkaat
Kahvanlämmittimet
Sähkökäynnistys
Sivulaukut
Vance&Hines putkisto
12V ulosotto

Vuosimalli: 2015 Km: 44000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Hyvinkää Sijainti: 05840 Hyvinkää  Näytä kartalla
Osasto: Moottoripyörät Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/INDIAN/SCOUT/44-ZFG/
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.