TCe 110 Comfort 7p - 7-paikkainen! Juuri huollettu! - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
7-Paikkainen
Viimeisin huolto 7/2025 59tkm.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
Huoltokirja
Metalliväri
2 x renkaat
yhdet aluvanteet
Pysäköintitutka
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Ilmastointi
Istuinlämmitys edessä
Media Display -multimediajärjestelmä
Kauko-ohjattava keskuslukitus
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Vuosimalli: | 2022 | Km: | 59000 | |
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Lahti | Sijainti: | 15680 Lahti Näytä kartalla | |
Osasto: | Autot | Tyyppi: | Myydään | |
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Dacia/Jogger/KUP-377/ |