Audi A3 2021

22 680 €

Sportback Business Advanced 40 TFSI e 150kW S tronic - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - 14 päivän palautusoikeus - Seisontailmastointi, Adapt vakkari, 2xrenkaat, Ledit,Virtuaalimittaristo,Navigointi ym. - Ilmainen kotiintoimitus!

Mittarilukema
46000 km
Polttoaine
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
2.40
Teho
150 kW
Päästöt
54.0 g/km
Rekisteritunnus
CSP-175
Katsastettu
2025-08-27
Käyttöönottopäivä
2025-09-02
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
* J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt
maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa
päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
Sähköinen huoltokirja
MMI Navigointi plus -järjestelmä ja Audi virtuaalimittaristo
2 x renkaat aluvanteilla
Pysäköintitutkat
Seisontailmastointi
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Kaistaltapoistumisvaroitin
Audi pre sense
Audi drive select ( ajomoden valinta)
Penkinlämmittimet
Avaimeton käynnistys
Automaatti-ilmastointi
2-alueinen
Park assist -pysäköintiavustin
Digitaalinen mittaristo
Sähkösäätöiset sivupeilit ( lämmitettävät ja sisäänpäin kääntyvät)
MMI Radio plus
10.1" MMI kosketusnäytöllä
6 kaiutinta
80W
LED-ajovalot ja LED -takavalot
Vuosimalli 2021
ensirek 30.12.2020
Tuontiauto
tuontimaa Saksa (2025) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.

Vuosimalli: 2021 Km: 47000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Lahti Sijainti: 15680 Lahti  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Audi/A3/CSP-175/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.