Polestar 2 2021

23 580 €

Long Range Dual Motor, 300kW, 78kWh - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - 14 päivän palautusoikeus - Pilot ja Plus -paketti, Vetokoukku, Helmiäisvalkoinen, HarmanKardon, 360-kamera, Panorama, Lämpöpumppu - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus!

Mittarilukema
195200 km
Polttoaine
Sähkö
Vetotapa
Neliveto
Kulutus (yhdistetty)
Teho
300 kW
Päästöt
g/km
Rekisteritunnus
JNM-941
Katsastettu
2025-02-21
Käyttöönottopäivä
2024-08-06
Vaihteisto
Automaatti
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
* J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt
maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa
päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva e (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
Huoltomuistio
huollot tehty merkkiliikkeessä (viim. huolto 180tkm 04/2025)
2x Renkaat + 2x aluvanteet
Vetokoukku
Ulkoväri: Snow
Pilot ja Plus paketti
360-pysäköintikamera
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Äänentoistojärjestelmä Harman/Kardon
Panorama-kattoikkuna
Automaattinen ilmastointi
Sähköauton ilmalämpöpumppu
Penkinlämmittimet edessä
Penkinlämmittimet takana
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Kuljettajan istuin muistipaikoilla
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkösäätöiset peilit
Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
Pixel LED-ajovalot
Kaukovaloavustin
Navigointijärjestelmä
Bluetooth-matkapuhelinvarustus
Apple CarPlay / Android Auto
Avaimeton sisäänkäynti
Avaimeton käynnistys
Digimittaristo
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Tuonti-auto
tuontimaa Ruotsi (2024)
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
** Pyydämme huomioimaan
että auton tekniset tiedot (kulutus
latausaika
toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.

Vuosimalli: 2021 Km: 194000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Lappeenranta Sijainti: 53600 Lappeenranta  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Polestar/2/JNM-941/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.