Huvilat / huvila / kesämökki vuokrattavana Korsnäsissä

Kaksi viihtyisää taloa samalla tontilla – täydellinen vaihtoehto suuremmalle perheelle tai kahdelle perheelle, jotka haluavat viettää aikaa yhdessä. Vuokraus kattaa molemmat talot. Vuokrataan kahdeksi viikoksi tai kuukaudeksi kerrallaan. Katso hinnat alta. Vuokra sisältää veden ja sähkön.

Talo 1
Kodikas ja hyvin varusteltu talo, jossa on:
• Kunnallinen vesi ja oma jätevesijärjestelmä
• Täysin varusteltu keittiö liesi, uuni, mikroaaltouuni, jääkaappi-pakastin ja astianpesukone, 40 cm
• WC suihkulla
• Tilava olohuone vuodesohvalla ja ruokapöydällä kuudelle
• Makuuhuone parivuoteella
• Parvi parivuoteella
• Takka, ilmalämpöpumppu sekä lattialämmitys kylpyhuoneessa

Talo 2
Tunnelmallinen ja toimiva kokonaisuus, jossa on:
• Kunnallinen vesi ja oma jätevesijärjestelmä
• Pienempi, täysin varusteltu keittiö liesi 2 keittolevyllä, täysikokoinen uuni, mikroaaltouuni ja jääkaappi-pakastin
• WC suihkulla ja sauna
• Oleskelutila vuodesohvalla ja ruokapöydällä neljälle
• Makuuhuone parivuoteella
• Parvi parivuoteella
• Takka, ilmalämpöpumppu sekä lattialämmitys kylpyhuoneessa
• Suuri lasitettu terassi, jossa pöytä kahdeksalle ja kulmasohva

Muut tiedot
Pesukone on käytettävissä, ja jäte voidaan viedä noin 100 metrin päässä sijaitsevaan keräyspisteeseen.

Vuokralaiset vastaavat siivouksesta ennen lähtöä. Talot tulee jättää samaan siistiin kuntoon kuin saapuessa. Mikäli taloja ei jätetä vastaavaan kuntoon, peritään lisämaksu.

Hinnat:
v.25–26: 1800 € sis. juhannus
v. 27–28: 1500 €
v.29–31: 1500 €
v.31–32: 1500 €
v.33–34: 1200 €

Kuukausi:
v.27–30: 2800 €
v.31–34: 2500 €
Ilmoittaja: Ann-Louise Sijainti: 66200 Korsnäs  Näytä kartalla
Osasto: Huvilat Tyyppi: Vuokrataan
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.