TOYOTA COROLLA VERSO 1.8 VVT-i L SOL, CRUICE

5 480 €
Perheautojen aatelia, hyväkuntoinen ja siisti, tilava ja avara, luotettava Toyota.

Koriltaan auto on siisti, käytöstä tulleita jälkiä on vähän.

Maalipinta on loistavan kiiltävä ja siinä on pitkään kestävä suojaus tekemäni Mequiar´s peilikiiltokäsittelyn ansiosta.

Sisätilat on pesty ja puunattu, pölyt pyyhitty ja hiekanjyväset imuroitu, siisti on sisältäkin.

Viimeinen huolto ja kytkimen uusinta 3.4.2026 228500km:ssä. Katsastettu 8.4.2026

Moottorit näissä on huolettomia ja jakopäässä on huoltovapaa ketju.

Hyvä, järkevä auto jolla ajaa vielä pitkään.

Rahoitus järjestyy joustavasti ilman käsirahaa.

Luotettavaa autokauppaa yli 40 vuotta.

Teho 95 kW 129 Hv Kulutus maantieajossa 6.5 l/100km Kulutus kaupunkiajossa 9.9 l/100kmYhdistetty kulutus 7.7 l/100km CO2 184 g/km. Vetomassa jarruin 1300kg

Huoltokirja, metalliväri, tehdastummennetut takalasit, 2x renkaat, moottorinlämmitin, vetokoukku, sumuvalot, kaukolukitus, sähkösäätöiset lasit ja peilit, penkinlämmittimet, takapenkit erilliset ja muunneltavat, monta turvatyynyä, Abs, luistonestojärjestelmä, Isofix, Toyota audiojärjestelmä, ajotietokone, vakionopeuden säädin, automaattinen ilmastointi. ym.

Today. Tomorrow. Toyota.

Lisää kuvia voitte katsoa Peten Auton verkkosivuilta klikkaamalla alla olevaa lisätietoa linkkiä.
Vuosimalli: 2006 Km: 230000
Ilmoittaja: Petri Ekola Sijainti: 62350 Ekola  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.petenauto.com
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.