Vapaa-ajan kiinteistö Närpiön Töjbyssä / Töjby Skäriväg 592

94 000 €
Vapaa-ajan kiinteistö, jonka pinta-ala on 3 250 m², Närpiön Töjbyssä. Kiinteistölle johtaa tie perille saakka, ja tontilla on hyvä länsisijainti. Kiinteistö tarjoaa helposti saavutettavan vapaa-ajan ympäristön saaristossa.

Kesämökki on rakennettu vuonna 1969 ja peruskorjattu vuonna 2021. Yksikerroksisen rakennuksen pinta-ala on 36 m². Mökissä on olohuone, keittiö, makuuhuone sekä pesutila. Lisäksi rakennuksessa on merelle päin avautuva terassi.

Kiinteistöllä sijaitsee lisäksi erillinen saunarakennus, jossa on saunaosasto sekä vierashuone.

Kiinteistöllä on sähköliittymä, ja kunnalliseen vesi- ja viemäriverkostoon on mahdollista liittyä.

Esittely sopimuksen mukaan – ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja ja varataksesi ajan!
Ilmoittaja: Ab Fastighetsförmedling Becker Kiinteistönvälitys Sijainti: 66295 Töjby  Näytä kartalla
Osasto: ASUNNOT & TONTIT Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.bfast.fi/
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.