Opel Astra Sports Tourer Enjoy 1,4 Turbo ehkä VAIHDOSSA MÖNKIJÄ ja PAKU

5 400 €
Juuri isosti HUOLLETTU ja KATSASTETTU
AUTOMAATTI ja TURBO KONEINEN
Suosikki FARKKU todella runsailla VARUSTEILLA
Tosi kylmä ILMASTOINTI ja talveksi löytyy WEBASTO ja jopa RATINLÄMMITIN ym. ym...
Tästä hyväkuntoinen ja taloudellinen käyttöauto halutulla automaattivaihteistolla ja tehokkaalla 1,4 TURBO moottorilla ja maltillisilla kilometreillä.
Kansiremontin yhteydessä vaihdettiin jakoketju, öljyt, suodattimet ja nesteet joka jälkeen auto katsastettiin.
Tosi siisti ja ruosteeton farmarikorinen todella runsailla toimivilla varusteilla mm.
-Ilmastointi Ice Cold A/C
-PA lisälämmitin kaukosäätimellä Webasto
-Lämmitettävä monitoimiohjauspyörä
-Sähköllä: Ikkunat, peilit, keskuslukitus kaukosäätimellä, vakionopeudensäädin
-2x renkaat
Itsellä enemmänkin tällä hetkellä tarvetta hyväkuntoiselle MÖNKIJÄLLE mielellään traktorirekisterissä ja lumiauravarusteilla sekä kahvanlämmittimillä.
Toinen vaihtoehto vois olla siisti PAKETTIAUTO älä kuitenkaan tarjoa vaihdossa mitään yli hinnoiteltua raksa pakua kiitos.
Vuosimalli: 2012 Km: 199363
Ilmoittaja: TimoTK Sijainti: 65300 Vaasa  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.