Näppärä varasto, hyllyjä, wc ja vesipiste, sähköpistoke

Vuokrattavana siisti 10 m² varastotila hyllyillä – Lohikoski, Jyväskylä
Etsitkö käytännöllistä ja helposti saavutettavaa säilytystilaa läheltä Jyväskylän keskustaa? Lohikoskella vapautumassa loistavalla sijainnilla 10 m² varasto, joka on varusteltu valmiilla hyllyillä!

Tärkeimmät tiedot:
Pinta-ala: 10 m²

Varustelu: Joitakin valmiita hyllyjä tavaroiden helppoa järjestelyä varten, noin 140 cm korkeita, metallisia

Sijainti: Lohikoski, Jyväskylä erinomainen ja rauhallinen sijainti lähellä keskusta aluetta

Vuokra: 89 € / kk

Vapautuminen: Sopimuksen mukaan / Heti vapaa

Miksi valita tämä varasto?
Valmiiksi hyllytetty: Tilassa on joitakin tukevia hyllyjä valmiina, joten pääset järjestämään tavarasi siististi heti ensimmäisestä päivästä alkaen. Lattiatilaa säästyy huomattavasti enemvén!

Huippusijainti: Lohikoskelta on todella lyhyt matka Jyväskylän keskustaan ja Seppälän palveluihin. Varastolle on helppo kurvata autolla nopeasti arjen keskellä. Toisaalta alueelle on toimivat julkiset ja kevyen liikenteen baanat.

Vaivaton lastaus: Auton saa pysäköityä aivan sisäänkäynnin läheisyyteen, mikä tekee tavaroiden kantamisesta ja kuormaamisesta kevyttä.

Tämä tila sopii erinomaisesti esimerkiksi kausitavaroiden renkaat, urheiluvälineet, muuttolaatikoiden tai yrityksen arkistojen ja pientavaroiden säilytykseen.

Kiinnostuitko?
Ota yhteyttä, niin sovitaan näyttö ja laitetaan tavarasi järjestykseen!

📞 Yhteystiedot: Juha Kansikas puh. 040 1300 470 whatsapp tai puh
Ilmoittaja: Lämmintä varasto- ja harrastetilaa Sijainti: 40250 Jyväskylä  Näytä kartalla
Osasto: Autotallit ja varastot Tyyppi: Vuokrataan
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.