MYYTY!

Lada Samara vuoden leimalla

590 €
2002 mallin ruiskusamara. Väkivahvalla 1500cc moottorilla. Leimattu juuri. Ajolleen hyvä ja kohtuullisen siisti. Korissa ajan patinaa, mutta ei lommoja.Ajettu 139tkm.

+Samara
+Uudet jarrusylinterit takana
+Uusi jarruneste
+Leima
+Tasapainotetut renkaat
+massattu ja pohja hyvä. Toiseen kynnyksen päähän leimalle tein pienen paikan.
+Uudet pyyhkijänsulat
+Älyttömän hienot original kaukalomatot

-Samara
-Kylmästä kun lähtee niin voi joskus heittää käymään kolmella. Pelaa kuitenkin lämmettyään ok ja päästöt katsastuksessa hyvät. Ehkä menisi polttoainejärjestelmän pesulla. Ei voi olla syttyvika. Vikakoodi kolmospytylle.
-kakkoselle pitää vaihtaa varovasti, synkro kulunut
-stereo ei pelaa. En tutkinut tarkemmin

Mukaan tulee talvipyörät jotka on kyljistä halki ei lasketaan vanteiksi. Niille voidaan heittää muutaman vuoden vanhat nokian nastat 170 euron lisähinnasta.

Öljy lienee vanhaa. Öljyn + suodattimen vaihto +40 euroa.

Minun kautta myös varaosat!
Vuosimalli: 2002 Km: 139500
Ilmoittaja: --- Sijainti: --- ---  
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.