Peugeot 508 2015

7 900 €

SW Active BlueHDi 150 - Suomi-auto, Jakopää ja kaksoismassa tehty, Lasikatto, Vakkari, BT, Tutkat taakse, Moottorinlämmitin + sp, Aut. ilmastointi, Kosketusnäyttö, 2xrenkaat ja vanteet, Uudet talvirenkaat

Mittarilukema
205000 km
Polttoaine
Diesel
Vetotapa
Etuveto
Kulutus (yhdistetty)
4.00
Teho
110 kW
Päästöt
105.0 g/km
Rekisteritunnus
UYX-805
Katsastettu
2025-11-07
Käyttöönottopäivä
2016-04-29
Vaihteisto
Manuaali
Rek. (Henk.)
5

Varusteet

* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Kaksoismassa tehty 159tkm
10/24!
Jakopää tehty 169tkm
3/25!
Suomi-auto
Huoltokirja
2 x renkaat + erik.vanteet
Lasikatto
Bluetooth
Pysäköintitutka takana
Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
Automaattisäätöinen kaksialueinen ilmastointi
7-tuuman kosketusnäyttö
Automaattiset ajovalot
LED huomiovalot
Mäkilähtöavustin
Sadetunnistin
Aux ja USB liitäntä
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
* Vetokoukun asennus kauttamme useimpiin automalleihin
joihin sitä ei vielä ole asennettu. Kysy lisää myyjiltämme.

Vuosimalli: 2015 Km: 205000
Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Jyväskylä Sijainti: 40320 Jyväskylä  Näytä kartalla
Osasto: Autot Tyyppi: Myydään
Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Peugeot/508/UYX-805/
Tarkista auton historia
Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.