Aurinkoranta ainutlaatuinen koti Laihianjoen rannalla

700 €
Kaksio paritalosta Laihianjoen rannalla – ”Aurinkoranta”

Vapautuu 1.10.2026!

Harvoin tarjolla! Laihian parhaimpiin kuuluvalla paikalla, aivan Laihianjoen rannassa, vapautuu viihtyisä 65 m²:n paritalokaksio.

Asunto sijaitsee rauhallisella Aurinkorannan alueella, mutta samalla aivan Laihian keskustassa. Kirkon torni näkyy kotiin, kaupat, koulut ja muut keskustan palvelut ovat lähellä.

Asunnon sijainti on erinomainen etelä–länsisuuntaan, joten omalla pihalla ja terassilla voi nauttia auringosta pitkälle iltaan. Joen läheisyys ja vehreä ympäristö tekevät paikasta poikkeuksellisen viihtyisän.

Asunnon ja pihan erityispiirteitä:

2h + keittiö + sauna + terassi, 65 m²
oma sauna
oma vehreä piha
katettu terassi Laihianjoen suuntaan
etelä–länsisuunta
oma varasto
katettu etupiha/autokatos aivan asunnon yhteydessä
rauhallinen sijainti
kaikki keskustan palvelut lähellä
vapautuu 1.10.2026

Tässä yhdistyvät harvinaisella tavalla oma piha, puutarha, jokimaisema, aurinkoinen terassi, rauha ja aivan keskustan tuntumassa asuminen.

Vastaavaa kokonaisuutta ja sijaintia on Laihialta vaikea löytää.

Sopii erinomaisesti henkilölle tai pariskunnalle, joka arvostaa luonnon ja veden läheisyyttä, omaa pihaa sekä helppoa asumista palvelujen äärellä.
Ilmoittaja: Antti Ruostetniemi Sijainti: 66400 Laihia  Näytä kartalla
Osasto: Asunnot Tyyppi: Vuokrataan
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.